DKK 124,60/h brutto

Ogłoszenie pracy w Danii dla par bez języka pakowanie wędlin od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 20 lutego 2018 22:06

Oferta pracy w Danii na stanowisku pakowacza dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy pary w fabryce z Kopenhagi przy pakowaniu wędlin na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 124,60 DKK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ważeniu oraz pakowaniu wędlin krojonych przy taśmie produkcyjnej
  • zadaniem pracownika będzie obsługa urządzeń oraz kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w warunkach chłodniczych
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • aktualna książeczka sanepidu
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenia dla pracowników
  • ubrania robocze
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość wyjazdu do Polski w okresie świątecznym
  • pracę na czas określony – miesiące
  • dla najlepszych szansa na stałe zatrudnienie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV i danymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-danii-od-zaraz-dla-par-pakowanie-wedlin-kopenhaga/

Nr ogł.: 1855a8b9cc0048be

4 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Danii dla par bez języka pakowanie wędlin od zaraz Kopenhaga”

  1. czesc mam 34 lata szukam pracy jako stolarz budowlany lub pracownik fizyczny.

  2. Ewa Kania dn. 1 kwietnia 2018 @ 16:12

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy przy pakowaniu wędlin,mam doświadczenie zawodowe w pracy na linii produkcyjnej,11lat pracy przy pakowaniu łososia

    • Ewa Kania dn. 1 kwietnia 2018 @ 16:13

      Witam jestem zainteresowana ofertą pracy przy pakowaniu wędlin,mam doświadczenie zawodowe w pracy na linii produkcyjnej,11lat pracy przy pakowaniu łososia proszę o kontakt

  3. Jestem zainteresowany ofertą aktualnie jestem w danii tylko nie posiadam książeczki sanepidowskiej ale przecież można ją wyrobić w dzień lub dwa w dani poszukuje pracy dla kilku osób z miłą chęcią podejmę się tej pracy
    Rafał Kowaleńko

Zostaw odpowiedź do Ewa Kania