CZK 27350/m-c brutt

Ogłoszenie pracy w Czechach od zaraz bez języka produkcja-montaż foteli samochodowych Tachov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Tachov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 30 stycznia 2018 00:53

Opcja zatrudnienia od zaraz w firmie z Tachova dla osób bez znajomości języka. Praca w Czechach na produkcji przy montażu foteli samochodowych z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Tachov, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 27350 CZK za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie produkującej fotele samochodowe dla marki BMW
  • głównym zadaniem pracownika będzie montaż foteli
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości używanych materiałów i produktów końcowych oraz zgłaszanie usterek przełożonym
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • opiekę koordynatorów
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dodatki za pracę na zmiany oraz w święta
  • szkolenia dla pracowników
  • bezpłatny posiłek po zakończonej zmianie
  • darmowe dojazdy oraz miejsce do zamieszkania
  • możliwość pobrania zaliczki w wysokości 1000 CZK
  • środki ochronne
  • premie za wydajność
  • zatrudnienie na podstawie czeskiej umowy ze świadczeniami

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do kontaktu:

Michał Kowalczyk
Krzywa 10, 40-061 Katowice
Tel: +48 665 777 031

Źródło: http://www.express-praca.pl/job/pracownik-produkcji-tachov/

Nr ogł.: 7775a6f8678d6cbf