£ 7,83/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz produkcja kanapek Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Southampton
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 00:55

Od zaraz poszukiwani Polacy na produkcję kanapek w fabryce z Southampton. Praca w Anglii z podstawową znajomością języka bez wymaganego doświadczenia przy podobnych zadaniach. Szukamy osób dokładnych, higienicznych i obowiązkowych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Southampton.

Stawka godzinowa: 7,83 GBP/h.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn do produkcji;
  • dostarczanie półproduktów na linię;
  • umieszczanie składników na pieczywie, smarowanie masłem, sosami itp;
  • utrzymywanie czystości na stanowisku;
  • pakowanie kanapek;
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Oczekiwania:

  • higiena osobista, schludność;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • punktualność i niezawodność;
  • gotowość do pracy także w weekendy (tylko czasami);
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • solidność i dokładność;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • pracę na pełny etat od 8:00 do 17:00;
  • stabilne zatrudnienie;
  • dokładne szkolenie;
  • młody i pomocny zespół;
  • nowoczesne środowisko pracy.

Aplikacje:
W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy dzwonić pod numer:

07525 705927

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-southampton-z-podstawowym-jezykiem/

Nr ogł.: 5275be0a42e3bc71