£ 8,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na produkcji lodów bez języka Portsmouth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Portsmouth
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 13 czerwca 2018 06:57

Możliwość podjęcia tymczasowej pracy w Anglii od zaraz na produkcji lodów. Aktualna oferta zatrudnienia w fabryce z Portsmouth dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Portsmouth, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 10

Zarobki: 8,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkowaniem lodów
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac produkcyjnych w okresie urlopowym

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej
  • gotowość do pracy w niskiej temperaturze
  • brak uzależnień
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu od zaraz do końca września

Oferujemy:

  • zapewnione darmowe zamieszkanie
  • ubrania oraz środki ochronne
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • szansę na wypracowywanie dodatkowo płatnych godzin nadliczbowych
  • możliwość podjęcia stałej pracy u brytyjskiego pracodawcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszeni z tytułem „Produkcja lodów Portsmouth wakacje 2018” należy wysyłać na adres e-mail:

greatjob@the-fastest.net

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/portsmouth-od-zaraz-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-2018/

Nr ogł.: 3415b20273882053

2 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na produkcji lodów bez języka Portsmouth”

  1. Witam czy mogłabym dostać nr telefonu?

  2. Witam czy mógłbym dostać numer tel