€ 12/h brutto

Dla par ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Kolonia sortowanie odpadów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 września 2018 17:54
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie odpadow za granica 2018

Aktualnie poszukujemy par od zaraz do fizycznej pracy w Niemczech, bez znajomości języka. Sortownia odpadów z Kolonii szuka nowych pracowników. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione. Zatrudnienie dostępne też dla grup!

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy.

Start: od zaraz.

Wynagrodzenie: 12 euro brutto za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie odpadów mieszanych;
  • zadania wykonuje się przy taśmie produkcyjnej;
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Oczekujemy:

  • sumiennego wypełniania obowiązków;
  • dobrej kondycji fizycznej;
  • spostrzegawczości i zręczności;
  • chęci do wykonywania pracy powtarzalnej;
  • punktualności;
  • samodyscypliny;
  • odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • pracę dla par i grup;
  • ubrania robocze i środki ochronne;
  • dokładne szkolenie;
  • przyjazny zespół;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas umowy;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie aplikacji grupowych w jednej wiadomości.
CV oraz LM należy wysyłać pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie wiadomości należy wpisać: „Sortowanie odpadów, Kolonia 2018”.

Należy załączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacyjnych. Nie odpowiadamy na ogłoszenia bez odpowiedniej klauzuli.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odpadow-bez-jezyka-dla-par-koln/

Nr ogł.: 3185b9a7a99bbdb3