€ 1300-1500 netto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w pralni bez języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Bawaria
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 października 2018 20:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pralnia przemyslowa praca 2018 3i

Rusza rekrutacja do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie w pralni z Bawarii dla Polaków, przy zadaniach takich jak sortowanie oraz składanie prania.

Stanowisko: pracownik pralni.

Lokalizacja: Bawaria.

Miesięczna pensja: 1300-1500 EUR netto.

Start zatrudnienia: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • sortowanie prania;
  • składanie wypranych obrusów, firan, odzieży itp.;
  • obsługa pralek i ich załadunek;
  • przygotowanie tkanin do prasowania.

Oczekiwania:

  • dokładność, sumienność;
  • motywacja do pracy;
  • własny samochód i prawo jazdy;
  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • przyjazne podejście i bezkonfliktowość;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne – koszt pokrywa pracodawca;
  • pensję miesięczną w wysokości 1200-1500 EUR miesięcznie;
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • dodatkowe ubezpieczenie;
  • pomoc w formalnościach – wyrobienie karty EKUZ, druku A1.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji za pośrednictwem danych kontaktowych:

rekrutacja@hrnavigator.com.pl;
telefon: +48 572505720.

W tytule maila należy podać nazwę stanowiska.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-w-pralni-z-bawarii-2018/

Nr ogł.: 5405bb4c7813bc16