NOK 173,20/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie mrożonek bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Wymagane języki obce: Angielski, Niemiecki
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 6 września 2018 19:19

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek, bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Stavanger dla Polaków. Poszukujemy osób cierpliwych, punktualnych i sumiennych. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur!

Stanowisko: pakowacz.

Stawka godzinowa: 173,20 NOK/h brutto.

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kontrola jakości produktów;
  • pakowanie dań gotowych;
  • prace porządkowe i inne obowiązki zlecone przez kierownika;
  • zadania wykonywane są w chłodni.

Oczekiwania:

  • chęć i możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dużą zaletą będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • punktualność;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie i składki;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • możliwość uzyskania norweskich zasiłków;
  • uniform roboczy;
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu;
  • zgrany i miły zespół.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłane aplikacji za pośrednictwem formularza na stronie:

cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

Należy zaznaczyć stanowisko: „Pakowanie żywności Stavanger.”

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas aplikacje, które będą spełniały nasze wymagania. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-mrozonek-stavanger/

Nr ogł.: 1305b910f363ca55

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie mrożonek bez języka Stavanger”

  1. Arur Posnik dn. 9 września 2018 @ 12:49

    Witam jestem zainteresowany oferta aktualnie mieszkam i pracuje w niemczech posiadam uprawnienia na wozkiwidlowe oraz doswiadczenie w magazynie i produkcji
    nr tel 004915145461823

Zostaw odpowiedź do Arur Posnik