NOK 152,40/h brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy bez języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2018 02:48

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Bergen dla kandydatów bez znajomości języka. Aktualna opcja pracy w Norwegii na produkcji pizzy z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 152,40 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca polegająca na przygotowywaniu składników do pizzy
  • zadaniem pracownika będzie mycie i krojenie składników oraz układanie ich na blatach posmarowanych sosami
  • do obowiązków będzie należało obsługiwanie urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii
  • status osoby niekaranej
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę na czas określony
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • ubrania robocze
  • zapewnione przez pracodawcę bezpłatne zamieszkanie w dobrym standardzie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

soknadansatte2018@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-mrozonej-pizzy-bergen-2018/

Nr ogł.: 395ad1ecb973b98

5 komentarzy aby “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy bez języka Bergen”

  1. Jestem zainteresowana podjęciem współpracy z Państwem. Link pod oferta niestety nie działa, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 662283682.

  2. Witam, jestem zainteresowany. Proszę o kontakt 88 35 75 939

  3. Justyna dn. 9 maja 2018 @ 19:30

    Bylabym zainteresowana w 2 osoby zaczynając od lipca ! Na 2-3 miesiace !
    prosze o kontakt
    justynaza8@gmail.com

  4. Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny 793590038

  5. Jestem zainteresowany ofertą pracy i proszę o kontakt.

Zostaw odpowiedź do Justyna