NOK od 199 brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka produkcja czekolady od zaraz fabryka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2022 21:35

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Oslo dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 199 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji wyrobów czekoladowych;
  • pracownik będzie wykonywał proste manualne prace przy taśmociągu;
  • zadaniem będzie samodzielne obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dbanie o ciągłość produkcji, kontrolowanie jakości, pakowanie oraz naklejanie etykiet itp.;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • uczynność;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • szkolenie pracownicze;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • norweskie warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/07/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/na-produkcji-czekolady-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-z-oslo/

Nr ogł.: 22162e2c54c0e6d3