€ 1900 - 2700

Oferta pracy w Niemczech na magazynie RTV od zaraz bez znajomosci języka dla par Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Ulm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 20:01

Bez znajomości języka, dla par, oferta pracy w Niemczech w Ulm na magazynie ze sprzętem RTV. Zatrudnienie 2019 dostępne od zaraz z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 Eur brutto miesięcznie, co zależy od posiadanego doświadczenia i stopnia znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8 (praca dla par, więc 4 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie produktów zgodnie zamówieniem, które przyszło drogą elektroniczną;
  • układanie towaru u na paletach oraz zabezpieczanie go na czas transportu.

Wymagania:

  • chęć do uczenia się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • duża samodzielność;
  • umiejętne pracowanie pod presją czasu;
  • odpowiedzialność za wykonywane obowiązki;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie na święta;
  • umowę na czas określony, ale jest możliwość podjęcia pracy na stałe dla najlepszych;
  • zapewnione płatne zakwaterowanie;
  • pomoc w załatwieniu formalności.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem w języku polskim oraz niemieckim należy wysłać na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”. Aplikacje grupowe składa się w jednej wiadomości.

W zgłoszeniu trzeba zawrzeć informację o dyspozycyjności, stopniu znajomości języka niemieckiego oraz o doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-rtv-od-zaraz-dla-par-ulm/

Nr ogł.: 7735c378fc2115b0