€ 12,84 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie czekoladek 2019 Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2019 21:34

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Oferta 2019 z Lipska dostępna od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz czekoladek.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to łatwa praca przy produkcji pralin czekoladowych;
  • prace manualne, które polegają na układaniu czekoladek na plastikowej tacce;
  • wykonywanie kontroli jakości;
  • wybieranie i odrzucanie czekoladek, które mają defekty.

Wymagania:

  • zdolności manualne;
  • umiejętność pracowanie pod presją czasu;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • przestrzeganie zasad higieny pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 150 Eur miesięcznie od osoby albo 250 Eur od pary;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość kupowania tanich obiadów w kantynie pracowniczej.

Aplikacja:

CV razem ze zdjęciem i z krótkim opisem swojej osoby oprosimy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-lipsk/

Nr ogł.: 515c5864f3d6ff4

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie czekoladek 2019 Lipsk”

  1. Jestem zainteresowana pracowałam na podobnym stanowisku Com service niemcy

Zostaw odpowiedź do Anna