€ 3,800.00

Oferta pracy w Islandii od zaraz z językiem angielskim na magazynie z żywnością Keflavík

  • Kraj: Islandia
  • Miasto lub Region: Keflavík
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Doświadczenie zawodowe, Uprawnienia na wózki jezdniowe
  • Opublikowany: 13 września 2018 16:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbieraniu zamowien na magazynie praca 2018 2i

Od zaraz hurtownia żywności z Keflavík poszukuje 2 magazynierów ze znajomością języka angielskiego do podjęcia pracy w Islandii przy kompletowaniu zamówień 2018. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: magazynier

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Umowa: minimum 6 miesięcy

Wynagrodzenie: 3800 euro miesięcznie brutto

Zadania:

Fizyczna praca przy kompletowaniu zamówień z pomocą skanera ręcznego oraz wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym.

Wymagania:

– doświadczenie na magazynie minimum rok

– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

– dyspozycyjność na minimum 6 miesięcy

– mile widziane osoby mające wcześniej styczność z oprogramowaniem SAP

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz premie uzależnione od wydajności

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu na cały okres kontraktu

– pomoc na miejscu związana ze wszystkimi sprawami formalnymi

– możliwość otrzymania stałej umowy po zakończeniu kontraktu

Aplikacja przez stronę: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-islandia-praca-na-magazynie/

wyświetleń: 3058, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 5975b9a943e7f8d7

7 komentarzy aby “Oferta pracy w Islandii od zaraz z językiem angielskim na magazynie z żywnością Keflavík”

  1. Michal Okapiec dn. 22 września 2018 @ 22:29

    Witam,jestem zainteresowany podjeciem pracy na wyzej wymienionym stanowisku mieszkam na Islandii od 2017r,wlasnie skonczyl mi sie kontrakt na lotnisku gdzie pracowalem ,posiadam numer identyfikacyjny pozwalajacy na staly pobyt i prace na Islandii jestem gotow do pracy od zaraz ,zanim wyjechalem na Islandie spedzilem 6 lat w Anglii pracujac na roznych magazynach glownie pracowalem dla DHL,TESCO,UPS,NHS takze doswiadczenie jako pracownik magazynu mam dosyc spore, jezeli rekrutuja Panstwo jeszcze ludzi prosze o kontakt posiadam polski numer telefonu 576 397 189.Pozdrawiam

  2. Strona nie działa – a szkoda bo jestem zainteresowany i szukam czegoś w logistyce na Keflaviku ( inż.logistyk, doświadczene na magazynie)

  3. Michal Okapiec dn. 24 września 2018 @ 20:06

    Witam jestem zainteresowany podjeciem pracy na magazynie,mam 5 lat doswiadczenia na wyzej wymienionym stanowisku pracy spedzilem 6 lat w Anglii pracujac glwnie na magazynach takich jak UPS,DHL,NHS I TESCO,obecnie przebywam na Islandii nie dawno skoczyl mi sie kontrakt na lotnisku i szukam nowej pracy,mam numer identyfikacyjny pozwalajacy na staly pobyt i prace na Islandii takze jestem gotow do pracy od zaraz, jezeli rekrutuja Panstwo jeszcze ludzi prosze o kontakt mam polski numer 576-397-189 .Pozdrawiam

  4. Natalia Kuraś dn. 28 września 2018 @ 13:38

    Dzień dobry, czy oferta jest jeszcze aktualna? Wraz z drugą osobą spełniamy wymagania, jak również jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do pracy 🙂
    Pozdrawiamy serdecznie,
    Natalia i Adrian.

  5. Marcin Latawiec dn. 28 września 2018 @ 15:08

    witam !!!!.jestem zainteresowany ofertą pracy na magazynie mam 10 lat doświadczenia proszę o kontakt +48 513 819 158

  6. Jestem zainteresowany. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie oraz za granicą. Jestem w stanie wyjechać w ciągu kilku dni. Proszę o kontakt 506 737 314.

  7. Dzień dobry,

    Wraz z partnerem jestem dostępna do pracy od zaraz. Ze swojej strony zapewniamy rzetelność i sumienność w wykonywaniu pracy oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego. Oboje posiadamy prawo jazdy kat.B.
    W przypadku innych ofert pracy w Islandii również pozostajemy do dyspozycji i prosimy o uwzględnienie naszej aplikacji.
    W razie jakichkolwiek pytań lub propozycji proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny: paulina_slizowska@o2.pl, wojciech.kowalczyk3@gmail.com, tel. 888164068, 794243866.

    Z wyrazami szacunku,
    Paulina Slizowska

Zostaw odpowiedź do Łukasz