€ 11,11 brutto/h

Oferta pracy w Holandii od zaraz produkcja kanapek bez znajomości języka Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Losser
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2022 19:10

Fabryka z Losser potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Losser.

Wynagrodzenie: 11,11 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • nakładanie produktów na kanapki i tortille;
  • pracownik będzie pakował gotowe kanapki przy linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie doświadczenie w branży produkcyjnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe 35%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • podwyżkę do 12,46 € brutto na godz. po 6 miesiącach pracy;
  • pracę na dwie zmiany przy temperaturze od 5 do 10 stopni Celsjusza;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • dojeżdżanie do pracy rowerem albo samochodem;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • wsparcie w organizacji transportu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: agata.stein@covebo.pl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-od-zaraz-fabryka-losser/

Nr ogł.: 88363adcadbe1ec6