€ 10,90 na godz.

Oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji pizzy bez języka Bunschoten 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Bunschoten
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2020 19:02

Fabryka z Bunschoten potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji pizzy z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 10,90 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał zadania przy taśmie, które polegają na nakładaniu półproduktów na spody pizzy lub na spody zapiekanek i ciast;
  • kontrolowanie jakości produktów, a także zajmowanie się pakowaniem.

Wymagania:

  • pracodawca nie wymaga znajomości języka holenderskiego, ale konieczny jest podstawowy lub komunikatywny j. angielski;
  • praca również dla osób bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie (zgodne z certyfikatem SNF);
  • transport do pracy;
  • pełne ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostęp do dokumentów;
  • możliwość wzięcia zaliczki 150 € po pierwszym tygodniu pracy;
  • pakiet startowy w wysokości 120 PLN (poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu, słoniczek polsko-holenderski).

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: m.tabaka@covebo.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-holandii-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-w-bunschoten-2020/

Nr ogł.: 8675f3febeabce00