€ 10,35/h brutto

Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji pizzy od zaraz 2018 Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amersfoort
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 30 stycznia 2018 00:58

Chętnie zatrudnimy od zaraz w fabryce z Amersfoort kandydatów bez znajomości języka holenderskiego. Aktualna opcja pracy w Holandii 2018 na produkcji pizzy, eklerków oraz ciastek przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Amersfoort, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,35 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na różnych stanowiskach w fabryce zajmującej się produkcją pizzy, ciastek i eklerków
  • osoba zatrudniona będzie kontrolowała jakość oraz pakowała produkty przy taśmie

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • pozytywne nastawienie
  • pełna dyspozycyjność
  • chęć oraz motywacja do podjęcia pracy w Holandii
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobra kondycja
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport
  • dobre zarobki
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • opiekę polskiego konsultanta
  • płatny urlop po 8 tygodniach pracy
  • pakiet startowy składający się z karty do telefonu, słownika oraz pościeli
  • atrakcyjne bonusy dla stałych pracowników, nawet do 200 euro netto

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem strony:

praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-amersfoort/

Nr ogł.: 5285a6f82d839975

4 komentarze aby “Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji pizzy od zaraz 2018 Amersfoort”

  1. dzien dobry jestem zainteresowany wraz z kuzynem podjecia wspolpracy (produkcja pizzy bez jezyka), mamy doswiadczenie w pracach producyjnych , jestesmy dostepni od zaraz posiadamy wlasne auto i kuzyn jest kierowca, prosze o kontakt serdecznie pozdrawiam Krzysztof Trafarski 513726886

  2. jestem zainteresowany ofertą obecnie jestem w holandii pracę mogę podjąć natychmiast tel kontaktowy +31644615629

  3. Jakub i Paweł dn. 27 lutego 2018 @ 14:45

    Witam wraz z kolegą szukamy pracy od zaraz, proszę o kontakt telefoniczny 570035403 lub e mail mafia.nie@o2.pl

  4. Witam jesteśmy zainteresowani praca pracowalismy w Angli na pizzy nasz numer 533166194 Ewelina

Zostaw odpowiedź do KRYSZTOF TRAFARSKI