DKK 128 brutto/h

Oferta pracy w Danii od zaraz na produkcji jogurtów bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 17:04

Od zaraz poszukiwane osoby do pracy w Danii na produkcji jogurtów. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka z Kopenhagi dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce na produkcji jogurtów i serków;
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie itp.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • odpowiedzialne, zaangażowane i sumienne wypełnianie swoich obowiązków;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • rodzinną atmosferę w pracy;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 2500 DKK miesięcznie;
  • pełen etat.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/21/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dania-praca-od-zaraz-na-produkcji-jogurtow-kopenhaga/

Nr ogł.: 2695ca3651243da2