DKK 136 brutto/h

Oferta pracy w Danii bez języka dla par produkcja rowerów od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2021 21:22

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Danii dla pracowników produkcji. Zatrudnienie dla par w Kopenhadze przy montażu na produkcji rowerów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 136 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie poszczególnych komponentów rowerów oraz rowerów elektrycznych;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziane znajomość języka angielskiego;
  • dostępność od zaraz do końca 2022 roku;
  • pracowitość;
  • brak uzależnień;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie ok. 3500 DKK na mc + media;
  • duńską umowę na rok z opcją przedłużenia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail: praca-sikker@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/60/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-dla-par-kopenhaga-2021-2022/

Nr ogł.: 66961b79b7dd36bf