CZK 18 390 mc

Oferta pracy w Czechach od zaraz na produkcji głośników bez języka Kopřivnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Kopřivnice
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 21:04

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Szwecji na produkcji głośników. Zatrudnienie w rejonie Kopřivnic na terenie fabryki bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopřivnice.

Wynagrodzenie: 18 390 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy użyciu ręcznych narzędzi, np. wkrętarki;
  • montowanie głośników (cały proces) – od samego początku po produkt końcowy;
  • praca na trzy zmiany;
  • czyste stanowisko pracy.

Wymagania:

  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • sprawność manualna;
  • samodzielność;
  • niezawodne wykonywanie zadań;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 18 390 CZK brutto na mc;
  • 3 900 CZK premii za wydajność;
  • 25 dni urlopu;
  • darmowy przejazd z Katowic do miejsca pracy;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania – dodatek 3000 CZK na mc;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 1000 CZK raz w tygodniu;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • możliwość pracy w soboty oraz wyrobienia nadgodzin;
  • bonus za nadgodziny wynosi – przy 15 godz. 1500 CZK na mc, a przy 22,5 godz. to 3000 CZK na mc;
  • premie za nocne oraz popołudniowe zmiany;
  • wyżywienie w jadalni – posiłki są opłacone w 55% , do wyboru jest 6 rodzajów posiłków.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem: patrycja.kasperczyk@manuvia.com lub pod numerem telefonu: +48 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-czechach-na-produkcji-glosnikow-w-fabryce-koprivnice/

Nr ogł.: 7835de96317dafee