CZK 21 145

Oferta pracy w Czechach od zaraz bez języka na produkcji foteli samochodowych Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 22 września 2019 16:54

Fabryka z Mladá Boleslav szuka chętnych od zaraz do pracy w Czechach na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 21 145 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • obsługiwanie pras do montażu metalowego stelażu fotela;
  • nakładanie tapicerki przy zachowaniu najwyższej jakości pracy oraz unikanie uszkodzeń materiału;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych produktów;
  • pełny etat, 3 zmiany, także w weekendy;
  • pracownik podlega pod kierownika działu oraz koordynatora na produkcji.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • dostępność od zaraz;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – 6 miesięcy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dokładne i skrupulatne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • legalną pracę na pełny etat do końca roku 2019 z możliwością jej przedłużenia;
  • darmowy transport i zakwaterowanie w Pradze;
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje;
  • 20 dni urlopu + dodatkowe 5 dni płatne;
  • pomoc specjalistów, koordynatorów i tłumaczy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bony żywnościowe w wysokości 80 CZK za każdy dzień pracy, które wydawane są do wypłaty;
  • masaże w pracy;
  • bonus letni oraz zimowy – dwa razy do roku – od 20% do 100% średniego wynagrodzenia pracownika.

Aplikacja:

Prosimy o kontakt telefoniczny albo wysyłanie swojego CV na adres:

Izabela Krawczyk

izabela.krawczyk@manuvia.com

+48 533 608 709

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-foteli-samochodowych-dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-od-zaraz-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 655d872d87e0447