£ 10/h brutto

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji napojów bez języka Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Bristol
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2018 23:52

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia w fabryce z Bristolu dla kandydatów bez znajomości języka. Opcja aktualnej pracy w Anglii na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bristol, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wspieranie prac na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych
  • praca będzie polegała na kontrolowaniu jakości produktów, obsługiwaniu i czyszczenie maszyn oraz pakowaniu towarów na ostatnim etapie produkcji

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia na co najmniej 3 miesiące
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej
  • ważna książeczka sanepidu
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie w 2-osobowych pokojach za 120 GBP miesięcznie oraz samodzielne lokum w cenie 180 GBP
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • zatrudnienie bez znajomości języka
  • możliwość brania dodatkowo płatnych nadgodzin

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia wraz CV w języku angielskim z dopiskiem: „produkcja Bristol 08/18” należy wysyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz-dla-par-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 7625b82ebc9eb633