£ 7,83/h brutto

Oferta pracy w Anglii od zaraz bez języka Southampton na magazynie z kosmetykami

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Southampton
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 września 2018 18:19

Dam pracę w Anglii od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie kosmetycznym z Southampton. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia i nauki nowych rzeczy. Zachęcamy do aplikowania!

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Anglia, Southampton.

Wynagrodzenie: 7,83/h GBP.

Start: od zaraz.

Obowiązki pracownika:

  • zbieranie zamówień;
  • porządkowanie magazynu;
  • pakowanie towaru;
  • załadunek i rozładunek ciężarówek;
  • zabezpieczanie towaru przed transportem;
  • układanie produktów na paletach;
  • inne obowiązki na bieżąco zlecane przez pracownika.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • sumienne podejście do zadań;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • zdolność do szybkiej pracy;
  • samodzielność w działaniu;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • pracę od 7:00 do 19:00 lub 20:00-6.30 w systemie 4/4;
  • transport do pracy;
  • dobrze płatne nadgodziny – 13,24 GBP/h;
  • rozwój osobisty i zdobycie doświadczenia;
  • przyjazną i energiczną ekipę współpracowników;
  • gruntowne przeszkolenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Agencją RFC lub do odwiedzania nas w biurze:

155-156 High Street SO14 2BT
tel. 07525 705927

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji!

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-southampton-magazyn-z-kosmetykami/

Nr ogł.: 7845b9a700b1dce7