£ 8.60 brutto/h

Oferta pracy w Anglii dla par przy pakowaniu słodyczy bez języka od zaraz Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 marca 2019 17:32

Dla osób szukających zatrudnienia za granicą, oferta pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu słodyczy. Ogłoszenie dla par aktualne od zaraz. Zakwaterowanie w Liverpool’u zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 8,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy dystrybucyjnej na linii produkcyjnej przy pakowaniu słodyczy oraz zestawów promocyjnych;
  • teraz pakowane są słodycze na Święta Wielkanocne, a później będą zlecanie przy pakowaniu zestawów promocyjnych z artykułami ogrodowymi.

Wymagania:

  • nie jest wymagana znajomość j. angielskiego;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • nie wchodzenie w konflikty;
  • otwartość i komunikatywność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane, co tydzień;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie, gdzie jest dostęp do stołówki i kantyny;
  • miłą atmosferę;
  • pracę w międzynarodowym zespole, a przeważnie są to osoby ze wschodniej Europy;
  • wsparcie przy załatwianiu wszelkich formalności.

Aplikacja:

CV w j. angielskim należy przesłać na adres: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: słodycze Liverpool 2019.

Pary proszone są o przesyłanie wspólnych zgłoszeń. Konieczne jest również zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Osoby, które chcą dopiero podjąć pracę od maja 2019, proszone są o wysyłanie zgłoszenia z tytułem „art. ogrodowe Liverpool 2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-dla-par-w-liverpoolu/

Nr ogł.: 2275c87b7a586795