£ 9,50 - 11,50 na

Oferta pracy w Anglii dla par bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Bradford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Bradford
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 października 2022 19:06

Dla par aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie tymczasowe w Bradford UK bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bradford.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz. dla osób bez języka albo 11,50 GBP na godz. dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował zestawy promocyjne – słoik kawy, kubek z logotypem producenta i innymi gadżetami;
  • wkładanie przygotowanych zestawów do kartonu i zamykanie opakowania;
  • zabezpieczanie niektórych partii towaru przez kradzieżą.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • atutem będzie znajomość języka;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w urządzonym mieszkaniu dwupokojowym w cenie około 50 GBP na tydz. od osoby za pokój;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

red-dot@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „Pakowanie kawy Bradford 10/22”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-bradford-uk/

Nr ogł.: 770634ec929a3a67