£ 8,90-9,70 godz.

Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka pakowanie czekoladek od zaraz Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2020 17:54

Bez znajomości języka potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Luton UK dla Polaków przy pakowaniu czekoladek z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 8,90 GBP brutto na godz. dla osób bez znajomości języka albo 9,70 GBP brutto na godz. dla osób ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4, a w tym 1 osoba ze znajomością języka.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym pakowaniu czekoladek, czyli układaniu ich na plastikowych tackach do pakowania maszynowego;
  • przeprowadzanie kontroli jakości – odrzucanie wybrakowanych czekoladek przed zapakowaniem;
  • przestrzeganie wysokich standardów higieny;
  • osoby ze zmysłem estetycznym mogą zostać skierowanego do działu ręcznego ozdabiania czekoladek.

Wymagania:

  • sprawność manualna, szybkość oraz dobry wzrok;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w każdym stopniu.

Oferujemy:

  • umowę poprzez agencję na 3 miesiące z opcją przedłużenia po tym czasie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydzień od osoby albo 80 GBP na tydzień od pary;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości: „pakowanie czekoladek Luton 08/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-w-luton/

Nr ogł.: 8055f1ed098d2d6c