£ 10,25 brutto/h

Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka na magazynie słodyczy od zaraz Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2023 21:36

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Anglii. Zatrudnienie w Luton UK bez znajomości języka angielskiego na magazynie hurtowni słodyczy. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: od 10,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie kartonów ze słodyczami na potrzeby sklepów detalicznych;
  • praca z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego i skanera.

Wymagania:

  • przynajmniej rok doświadczenia na magazynie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność od zaraz na 3 miesiące albo dłużej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premie;
  • zakwaterowanie w cenie 45 GBP na tydzień;
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • międzynarodowy zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

greatjobs@consultant.com z podaniem tytułu: „Słodycze Luton 04/2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-ze-slodyczami-bez-jezyka-w-luton-2023/

Nr ogł.: 32264417f1787130