NOK 160 brutto/h

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 marca 2020 19:38

Przy sortowaniu owoców egzotycznych potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 160 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy ręcznym sortowaniu owoców egzotycznych;
  • praca siedząca przy linii produkcyjnej;
  • do zadań będzie należało także kontrolowanie jakości owoców.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • dostępność od zaraz na najbliższe sześć miesięcy;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na pół roku;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy fizycznej proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-oslo/

Nr ogł.: 2115e5d241ba866e