€ 12,50/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez języka w sklepie, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 6 marca 2018 03:01

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par możliwe od zaraz w sklepie wielkopowierzchniowym z Düsseldorf przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w sklepie wielkopowierzchniowym będzie polegała na wykładaniu towaru na półki
  • zadaniem pracownika będzie sprawdzanie dat przydatności do spożycia, zmiana wystaw i cen oraz przestawianie regałów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku w sklepie oraz na magazynie

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaradność i samodzielność
  • zdolność pracy w grupie
  • dobra kondycja
  • samodyscyplina
  • ważny dokument potwierdzający niekaralność
  • gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w pokojach dla 2 osób lub pary
  • szkolenia po polsku
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • pracę na zmiany
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie wiadomości z CV ze zdjęciem oraz dopiskiem w tytule „nu/a2/02/18” na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-dla-par-w-sklepie-wykladanie-towaru-dusseldorf/

Nr ogł.: 7215a97c33ee6429

6 komentarzy aby “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez języka w sklepie, Düsseldorf”

  1. witam jestem zainteresowany tel 517140299

  2. Magdalena dn. 23 marca 2018 @ 16:54

    jestem zainteresowana

  3. Magdalena dn. 23 marca 2018 @ 16:55

    tel +48694006083

  4. Witam czy jest możliwość podjęcia pracy na miesiąc?

  5. Czy praca jest dalej aktualna???
    Możliwość natychmiastowego wyjazdu 2 osób do pracy k/m

  6. Zainteresowany wraz z koleżanką

Zostaw odpowiedź do Magdalena