€ 14 brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2019 01:48

Z bezpłatnym zakwaterowaniem aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej. Zatrudnienie bez znajomości języka w Kolonii. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 14,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na myjni samochodowej, która wykorzystuje nowoczesne sprzęty i dobrej jakości chemię;
  • zadaniem będzie mycie oraz sprzątanie samochodów, np. mycie, woskowanie, polerowanie, pranie tapicerki itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie albo hobby w auto detailingu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • przyjazna atmosfera w pracy i częściowo polski zespół;
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia;
  • wsparcie we wdrożeniu się i w zaaklimatyzowaniu;
  • pracę 5 dni w tygodniu w godzinach: 9.00 – 18.00, a w tym jedna przerwa;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fizycz/a3/09/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-samochodowej-koln/

Nr ogł.: 7685d6021068a26d