SEK 143/h brutto

Od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka na produkcji soków Västerås

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Västerås
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 30 stycznia 2018 00:54

Możliwość podjęcia pracy w Szwecji na produkcji soków owocowo-warzywnych. Od zaraz atrakcyjna oferta zatrudnienia w zakładzie z Västerås dla pracowników bez znajomości języka przy obsłudze maszyn.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Västerås, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 143 SEK za brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac przy procesie produkcji soków owocowo-warzywnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolowaniem jakości wyrobów, obsługiwaniem urządzeń oraz pakowaniem gotowych produktów
  • obowiązkiem będzie utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zręczność
  • wymagana jest znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy
  • szkolenia dla pracowników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Produkcja soków, Västerås 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-2018-produkcja-sokow-bez-jezyka-vasteras/

wyświetleń: 1891, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7675a6f83ccb3e87