NOK od 160 brutto/h

Od zaraz sortowanie owoców Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka Oslo 2021

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2021 18:55

Dla pracowników fizycznych do podjęcia zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii dla Polaków przy sortowaniu owoców. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 160 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy ręcznym sortowaniu oraz pakowaniu owoców;
  • praca odbywa się przy taśmociągu na hali w temperaturze pokojowej.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na przynajmniej pół roku;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • norweską umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki;
  • pełny wymiar godzin;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-od-zaraz-oslo-2021/

Nr ogł.: 8326011788cdb655