€ 10,96 brutto/h

Od zaraz przy pakowaniu chipsów bez znajomości języka praca Holandia w Doetinchem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Doetinchem
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 26 października 2020 19:34

Przy pakowaniu chipsów poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Doetinchem bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Doetinchem.

Wynagrodzenie: 10,96 € brutto na godz. dla osób powyżej 21 lat plus dodatki zmianowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie chipsów w kartony oraz przygotowywanie ich do wysłania;
  • pracownik będzie składał kartony, a także wykonywał inne prace produkcyjne.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na dłuższy czas;
  • bez j. niderlandzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • chęć wykonywania pracy w systemie zmianowym;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • minimum 40 – 45 godzin pracy w tygodniu;
  • legalne zatrudnienie;
  • ubezpieczenie holenderskie;
  • zakwaterowanie + dodatek mieszkaniowy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • wypłatę wynagrodzenia raz na tydzień;
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania;
  • oferta nie jest skierowana dla par.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-chipsow-w-holandii/doetichem-holandia/15727463

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-w-doetinchem-od-zaraz-przy-pakowaniu-chipsow-bez-jezyka/

Nr ogł.: 8345f96eabc1da21

1 odpowiedź aby “Od zaraz przy pakowaniu chipsów bez znajomości języka praca Holandia w Doetinchem”

  1. Jestem chętny do pracy jako pakowacz