NOK 165/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji dań bez znajomości języka Bergen 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 17 lipca 2018 22:33

Aktualna propozycja pracy w Norwegii na produkcji gotowych i mrożonych posiłków. Zatrudnienie 2018 w fabryce z Bergen możliwe od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją gotowych i mrożonych posiłków
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem zadań pomocniczych, w tym pakowaniem, kontrolowaniem jakości, obsługiwaniem oraz konserwacją urządzeń

Wymagania:

  • brak spóźnień
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • darmowy przejazd do Gdańska w celu podpisania umowy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pełna samodzielność
  • samodyscyplina
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość i otwartość

Oferujemy:

  • ubrania robocze oraz środki ochronne
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • pomoc polskiego koordynatora
  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aby aplikować należy wypełnić formularz na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2018, należy zaznaczyć opcję „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-od-zaraz-bergen/

Nr ogł.: 2575b46ff4a4d79b

3 komentarze aby “Od zaraz praca w Norwegii na produkcji dań bez znajomości języka Bergen 2018”

  1. Witam ,jestem zainteresowana praca w Norwegii mój numer telefonu +48 692 583 479

  2. Witam.

    Jestem zainteresowana tą oferta pracy, ale najwcześniej od 1.10.2018 .
    Pozdrawiam
    Katarzyna Zawada

  3. Poprośił bym o numer tel. do konsultanta w sprawie w-w tej oferty lub o tel 0048795783706