NOK 160-180 brutto

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez języka na produkcji kosmetyków Bærum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bærum
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 września 2020 21:46

Na produkcji kosmetyków potrzebne od zaraz pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w fabryce z Bærum bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bærum.

Wynagrodzenie: 160 – 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji kosmetyków;
  • wykonywanie prac pomocniczych, czyli przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz procesów produkcyjnych, a także napełnianie opakowań produktem, dbanie o ciągłość produkcyjną, etykietowanie oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pełna samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę od zaraz;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • dodatki do pensji podstawowej, takie jak: za pracę zmianową, w nadgodzinach, w nocy, weekendy oraz święta;
  • zatrudnienie w oparciu o warunki norweskie;
  • umowę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • odpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym.

Aplikacja:

Zatrudnienie dla osób, które przebywają już na terenie Norwegii.

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pr/09/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-w-baerum-2020-2021/

Nr ogł.: 1915f512474812e2