NOK 167/h

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie ciastek Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2018 20:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie-ciastek-uk

Fabryka z Fredrikstad od zaraz przyjmie Polaków do pakowania ciasteczek. Praca w Norwegii bez znajomości języka – szukamy osób zdecydowanych i odpowiedzialnych. Zakwaterowanie jest zapewnione.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 167 NOK/h.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na pakowaniu ciastek przy taśmie produkcyjnej. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie ustawiała ciastka po 8-12 i umieszczała w maszynie do foliowania.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • energiczność w działaniu;
  • mile widziane doświadczenie w podobnych pracach;
  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • optymistyczne podejście;
  • ważna książeczka sanepidu;
  • brak tatuaży, piercingu, sztucznych rzęs, paznokci i doczepianych włosów;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • odzież ochronną;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim pod adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w temacie:
pr1/012/2018″.

Osoby, które zakwalifikują się do pracy, będą musiały stawić się w naszym biurze w Gdańsku aby podpisać umowę. Zgłoszenia prosimy wysyłać po połowy grudnia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-ciastek-fredrikstad/

Nr ogł.: 5345c06820d0acc2

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie ciastek Fredrikstad”

  1. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt .Gotowy do wyjazdu.

Zostaw odpowiedź do ANDRZEJ