€ 1780-1980/m-c b

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu dla par bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2018 23:54
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
przekaski-produkcja-pakowanie

Możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz zatrudnimy pary we Frankfurcie nad Menem przy pakowaniu przekąsek solonych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1780 euro brutto za miesiąc w okresie próbnym, następnie 1980 euro

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy ruchomej taśmie w fabryce produkującej słone przekąski
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie wyrobów oraz kontrola ich jakości

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • zręczność
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w znanej na rynku firmie
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę od zaraz na czas określony
  • zapewnione zamieszkanie niedaleko pracy w cenie 180 euro za miejsce w pokoju 2,3 osobowym
  • perspektywę stałego zatrudnienia
  • możliwość skorzystania z samodzielnego lokum za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV i LM oraz tytułem „Pakowanie przekąsek – 08/Frankfurt nad Menem” na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz-dla-par-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 7665b82ea361131f

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu dla par bez znajomości języka Frankfurt nad Menem”

  1. Mariusz Wojsa dn. 6 stycznia 2019 @ 14:41

    Jesteśmy zainteresowani pracą proszę o kontakt tel.151 453 125 40

Zostaw odpowiedź do Mariusz Wojsa