€ 1850 - 2650 mc

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2019 19:40

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków aktualne od zaraz na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 1850 – 2650 Eur brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca w nowoczesnej fabryce na produkcji kosmetyków;
  • wykładanie pustych opakowań na taśmociąg, które mają być maszynowo napełnione oraz poddane kontroli jakości;
  • wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco przez koordynatora.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i zaangażowane podchodzenie do swoich obowiązków;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • brak problemów przy wykonywaniu pracy monotonnej oraz powtarzalnej;
  • dodatkowym atutem będzie podsiadanie doświadczenia oraz znajomości języka.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na pół roku, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie odpłatne na miejscu w cenie 150 Eur od osoby w pokoju dwuosobowym albo 250 Eur od osoby w pokoju jednoosobowym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, a także z realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/02/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dortmund/

Nr ogł.: 3275c7bfc642ca8a

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Dortmund”

  1. Grzegorz dn. 3 maja 2019 @ 17:21

    Witam jesteśmy małżeństwem poszukującym pracy za granicą na dłuższy okres czasu jesteśmy gotowi do wyjazdu od 19.05.2019 jesteśmy punktualni, zdyscyplinowani i szybko się uczymy jedno z nas zna podstawy języka angielskiego. Oboje pracowaliśmy na podobnych stanowiskach za granicą. Interesuje nas tylko wspólna praca z zakwaterowaniem. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
    Grzegorz 692586422
    Katarzyna 660143341
    Na Państwa adres mailowy wysyłamy tą wiadomość i CV
    Pozdrawiamy G.K Moździoch

Zostaw odpowiedź do Grzegorz