€ 2300 brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2020 17:54

Fabryka z Kolonii poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji przy wytwarzaniu wyrobów czekoladowych;
  • przestrzeganie wysokich standardów BHP;
  • obsługiwanie urządzeń, dbanie o wysoką jakość oraz ciągłość produkcyjną, a także pakowanie itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na przynajmniej 6 miesięcy;
  • rzetelność;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • pełna samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • strój roboczy;
  • niemiecką umowę o pracę na 1,5 roku;
  • środki ochronne.

Aplikacja:

CV ze zdjęcie, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k07/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-kolonia-2020/

Nr ogł.: 8995f1ecd7dea03d

2 komentarze aby “Od zaraz praca w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka fabryka Köln”

  1. praca w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka fabryka Köln dn. 29 lipca 2020 @ 13:20

    Witam,
    czy cv powinno być wypełnione w języku niemieckim, czy też firma posiada polskich przedstawicieli i personalne dokumentacja może być w języku polskim?
    Pozdrawiam serdecznie
    Jacek Zarzycki

  2. Leszek Bałdowski dn. 3 września 2020 @ 14:05

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany pracą w fabryce czekolady, posiadam również uprawnienia na wózki widłowe, interesuje mnie również długoterminowa współpraca. Pozdrawiam Leszek Bałdowski nr.tel 792 947 363 jeśli nie odbiorę oddzwonię na pewno