€ 12 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie zabawek bez znajomości języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 21:01

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Poczdamie na magazynie hurtowni zabawek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z zabawkami , artykułami i odzieżą dla dzieci;
  • zbieranie zamówień, dbanie o porządek na stanowisku pracy, rozładowywanie i rozkładanie dostaw.

Wymagania:

  • brak uzależnień – nie ma przerw na papierosa i jest konieczność zachowania trzeźwości;
  • zmotywowanie;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodzielność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • szkolenie w języku polskim;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość podjęcia swoich kwalifikacji oraz zdobycia uprawnień na wózki widłowe;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość zjechania do Polski w ramach urlopu, który jest zgodny z niemieckim prawem pracy;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM należy przesłać na adres: arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem odpowiedniego tytułu: Niemcy praca hurtownia zabawek |Poczdam 2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-zabawek-od-zaraz-w-poczdamie/

Nr ogł.: 1535de966e1666f3