€ 1900 mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par na produkcji lodów bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 21:05

Dla szukających zatrudnienia praca w Niemczech na produkcji lodów. Ogłoszenie z Drezna aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Oferta także dla par z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drezno

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • szybkie tempo pracy;
  • zadaniem pracownika będzie produkcja, pakowanie lodów i deserów mrożonych;
  • ważne znacznie ma przestrzeganie zasad BHP;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakości itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i sumiennie wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność współpracy;
  • samodzielność;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • pakiet odzieży roboczej;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 250 Eur od osoby lub 300 Eur od pary miesięcznie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • umowę na czas określony z opcją przedłużenia jej.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji lodów, Drezno 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-od-zaraz-drezno/

Nr ogł.: 9575cc73029b990b

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca w Niemczech dla par na produkcji lodów bez znajomości języka Drezno”

  1. Grzegorz dn. 3 maja 2019 @ 15:37

    Witam jesteśmy małżeństwem poszukującym pracy za granicą na dłuższy okres czasu jesteśmy gotowi do wyjazdu od 19.05.2019 jesteśmy punktualni, pracowici, zdyscyplinowani i szybko się uczymy jedno z nas zna podstawy języka angielskiego. Oboje pracowaliśmy na podobnych stanowiskach za granicą. Interesuje nas tylko wspólna praca z zakwaterowaniem. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na maila przesyłamy swoje CV z tą wiadomością
    Grzegorz 692586422
    Katarzyna 660143341
    Pozdrawiamy G.K Moździoch

Zostaw odpowiedź do Grzegorz