€ 1945 brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy Köln 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2020 17:26

Dla par oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka w Kolonii 2020 z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1945 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy kompletowaniu oraz ręcznym pakowaniu zestawów promocyjnych z kawą;
  • do obowiązków pracownika będzie należało składanie pudełek, umieszczanie wypełnienie, foliowanie oraz zamykanie.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • energiczność;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zręczność;
  • samodyscyplina;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony;
  • pełny etat;
  • możliwość skorzystania z urlopu;
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym lub możliwość samodzielnego zorganizowania sobie miejsca zamieszkania;
  • dodatki, takie jak: premia za wydajność.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać n adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Kolonia styczeń_20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowanie-kawy-od-zaraz-2020-koln/

Nr ogł.: 9335e15d015622fc

5 komentarzy aby “Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy Köln 2020”

  1. Agnieszka Niedziółka dn. 7 lutego 2020 @ 10:26

    Witam jestem zainteresowana pracą 2 osoby

  2. Witam, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy, 2 osoby, pozdrawiam.

  3. Witam, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy, 2 osoby pozdrawiam.

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, 2 osoby, pozdrawiam.

  5. Witam jesteśmy zainteresowani 2 osoby z doświadczeniem przy pakowaniu i na taśmie produkcyjnej.Proszę o kontakt na numer 505 331 117.

Zostaw odpowiedź do Agnieszka Niedziółka