ISK 450000/mc

Od zaraz praca w Islandii bez języka na produkcji opakowań w Kópavogur

  • Kraj: Islandia
  • Miasto lub Region: Kópavogur
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 5 października 2017 07:28

Fabryka z Kópavogur zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka na produkcję opakowań kartonowych. Islandia praca dla Polaków z bezpłatnym zamieszkaniem zapewnionym przez pracodawcę. Super oferta dla wszystkich osób, które są zmotywowane.

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań

Miejsce: Kópavogur, Islandia

Zarobki: 450000 ISK miesięcznie brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie zadań produkcyjnych związanych z wytwarzaniem opakowań kartonowych – obsługa maszyn, dbanie o odpowiednią jakość, pakowanie, samodzielne składanie itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Islandii
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 18759d55f0fe07ad

18 komentarzy aby “Od zaraz praca w Islandii bez języka na produkcji opakowań w Kópavogur”

  1. Witam Serdecznie,

    Mam pytanie czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne??Bardzo bym był zainteresowany tą pracą.Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam miłego dnia.

  2. Witam,
    W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zgłaszam swoja kandydaturę.
    Mam 52 lata wykształcenie zawodowe mechanika i ekonomiczne wyższe.
    Jestem zainteresowany ofertą. Gotowy do wyjazdu.
    Czekam na info.
    Pozdrawiam
    Darek R.
    +48 728725288

  3. Witam jestem zainteresowany ,proszę o kontakt na maila.

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt na meila .

    Pozdrawiam

  5. Daniel Chmarzyński dn. 7 listopada 2017 @ 12:27

    Jestem zainteresowany, proszę o maila

  6. prosze o kont w sprawie pracy +48504188507

  7. Witam. Jestem zainteresowany praca, jeśli jest aktualne to chętnie podeśle cv. Mam 30 lat i przez ostatnie 2,5 roku byłem kierowca cateringu w Warszawie. Mówię po angielsku, mam papiery niekaralności i nie potrzebuje kwaterunku. Pozdrawiam

  8. Witam jestem zainteresowany ofertom pracy mam dodatkowo prawo jazdy b,c,e tel. 502136165 Pozdrawiam

  9. szukam pracy dn. 18 grudnia 2017 @ 18:47

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą,bardzo proszę o kontakt mailowy,pozdrawiam

  10. Witam jestem zainteresowany podjeciem pracy . 511 597 646

  11. Witam jest nas 3 , jeśteśmy zainteresowani praca za granica oraz podjeciem prazy od zaraz , mamy doświadczenie w pracy za granica „też na Islandii” oraz na produkcji , praca pod presja czasu nie jest dla nas problemem Pozdrawiam. Prosze o Kontakt na Maila

  12. Czy są wolne miejsca jeszcze?

  13. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PAŃSTWA OFERTA PRACY. PROSZE O KONTAKT NA MAILA LUB TELEFONICZNIE 517652921. POZDRAWIAM PAWEŁ

  14. Witam prosiłbym o kontakt gdyż posiadam duże doświadczenie na owym stanowisku gdyż dwie moje ostatnie pracę były Islandia i Norwegia. Ale mogę rozpocząć pracę odzaraz na tym stanowisku. Również posiadam doświadczenie w językach Skandynawskich i języku Islandzkim. Mój numer islandzki to 1905854259 i numer telefonu 603650818. Pozdrawiam Bienkowski Piotr

  15. Witam!Mieszkam w Reykjaviku i chciałbbym podjąć prace w waszej firmie.Jeśli ogłoszenie jest aktualne prosze o kontakt z góry dziękuje.Posiadam kenitala,konto i stałe zakwaterowanie.Mój nr tel 00354 7829117

  16. Witam!Mieszkam w Reykjaviku i chciałbym podjąć prace w waszej firmie.Jeśli ogłoszenie jest aktualne prosze o kontakt z góry dziękuje.Posiadam kenitala,konto i stałe zakwaterowanie.Mój nr tel 00354 7829117.Jestem dyspozycyjny,punktualny bez nałogów.

  17. Witam!Mieszkam w Reykjaviku i chciałbym podjąć prace w waszej firmie.Jeśli ogłoszenie jest aktualne prosze o kontakt z góry dziękuje.Posiadam kenitala,konto i stałe zakwaterowanie.Mój nr tel 00354 7829117.Jestem dyspozycyjny,punktualny bez nałogów.

  18. Produkcja opakowan dn. 15 lipca 2020 @ 00:30

    Dzień dobry. Jestem zajnteresowana tą pracą
    Proszę o kontakt
    Dziękuję.