DKK 135 brutto/h

Od zaraz praca w Danii bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2021 21:43

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Odense dla Polaków przy pakowaniu kosmetyków z zakwaterowaniem darmowym, które będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 135 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca wykonywana przy linii produkcyjnej, gdzie pracownik będzie obsługiwał urządzenia, a także pakował produkty;
  • dokładne nadzorowanie jakości pakowanych produktów.

Wymagania:

  • sumienne wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • samodyscyplina;
  • chęć wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej;
  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • legalne zatrudnienie na 3 miesiące;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Danii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: sikker-praca@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: skr/38/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/pakowanie-kosmetykow-oferta-pracy-w-danii-bez-jezyka-od-zaraz-odense/

Nr ogł.: 32261253aa69ae2c

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.