DKK 124 brutto/h

Od zaraz praca w Danii bez języka na produkcji gotowych dań 2019 Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 19:53

Fabryka z Odense poszukuje osób do pracy w Danii 2019 na produkcji gotowych dań. Ogłoszenie bez znajomości języka i aktualne od zaraz. Do tego zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 124 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie kontroli jakości dań gotowych, a także ich przygotowywanie, pakowanie oraz przetwarzanie;
  • obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • nie jest wymagana znajomość j. duńskiego, ale wymagany jest j. angielski na poziomie A2 – B1;
  • uczciwość;
  • sumienne i dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • zaangażowanie;
  • pracowitość;
  • dużym atutem będzie znajomość angielskiego oraz posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • kontrakt na 12 miesięcy;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV należy wysyłać na adres: Sikker2019@execs.com. Wiadomość należy zatytułować numerem referencyjnym oraz imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/12/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-od-zaraz-na-produkcji-gotowych-dan-bez-znajomosci-jezyka-odense-2019/

Nr ogł.: 2485c6ee948984ef

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca w Danii bez języka na produkcji gotowych dań 2019 Odense”

  1. Robert Bieniecki dn. 2 czerwca 2019 @ 07:08

    Praca przy produkcji dań gotowych skr12/19

Zostaw odpowiedź do Robert Bieniecki