CZK 27 350

Od zaraz praca w Czechach produkcja-montaż foteli samochodowych bez języka Pilzno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Pilzno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 16:23

Dla Polaków jest praca w Czechach na produkcji przy montażu foteli samochodowych. Zatrudnienie w Pilźnie aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatnie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: monter foteli samochodowych.

Lokalizacja: Pilzno.

Wynagrodzenie: 27 350 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych oraz wypełnianie innych zadań w zależności od zapotrzebowania;
  • codzienna współpraca z przełożonym;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości wg instrukcji kontroli jakości;
  • informowanie przełożonych om błędach;
  • praca przy kontroli jakości materiałów przygotowywanych do montażu;
  • zachowanie najwyższej jakości.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zaangażowanie;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę i wszystkie świadczenia;
  • dobra stawka wynagrodzenia, czyli podstawa + premia za wydajność + bonus za pełną obecność, a więc 2500 PLN netto do nawet 4000 PLN netto  w zależności od lokalizacji;
  • darmowy transport i zakwaterowanie na terenie Czech, nowoczesna kantyna, gdzie można kupić ciepłe danie;
  • po każdej zmianie prawo do jednego bezpłatnego posiłku;
  • szkolenia, które podwyższają kwalifikacje;
  • nowoczesne miejsce pracy;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę w święta, na popołudniowe zmiany oraz w nocy;
  • bonus letni oraz zimowy, czyli 50% z podstawy;
  • możliwość wzięcia zaliczki 1000 CZK;
  • pomoc specjalistów, koordynatorów i tłumaczy.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: manuvia.pl/oferta/praca-czechy-pilzno/

Nr ogł.: 4405cbf1890329db