CZK 27400 brutto/mc

Od zaraz praca w Czechach na produkcji części samochodowych bez języka Prostějov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Prostějov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 31 stycznia 2023 22:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji części samochodowych. Zatrudnienie w Prostějov bez znajomości języka czeskiego dla dyspozycyjnych Polaków. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Prostějov.

Wynagrodzenie: 27 400 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji tworzyw sztucznych;
  • montaż elementów na podstawie instrukcji;
  • kontrolowanie jakości elementów z tworzyw sztucznych;
  • zatrudnienie w systemie na 3 zmiany.

Wymagania:

  • doświadczenie na produkcji;
  • sprawność manualna;
  • samodzielność;
  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • bezpłatny transport z Katowic do Czech;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dostęp do firmowej stołówki oraz bony żywnościowe w wysokości 90 CZK na zmianę;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • czeską umowę o pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

aneta.kauf@manuvia.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-czechach-od-zaraz-na-produkcji-czesci-samochodowych-prostejov/

Nr ogł.: 39863d982e87694b