CZK 19000 netto

Od zaraz praca w Czechach dla par bez języka przy pakowaniu elektroniki Mikulov 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mikulov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2020 19:10

Dla par aktualna od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka przy montowaniu i pakowaniu elektroniki. Zatrudnienie 2020 w Mikulov dla pakowaczy z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Mikulov.

Wynagrodzenie: 19 000 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie elementów elektroniki samochodowej, a w tym również kabli i wiązek elektrycznych do samochodów osobowych oraz ciężarowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości przy użyciu podstawowych narzędzi diagnostycznych;
  • pakowanie już gotowych i sprawdzonych produktów.

Wymagania:

  • zręczność, która zostanie potwierdzona prostym testem wstępnym;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • umiejętność rozróżniania kolorów 0- wymaga tego specyfika pracy.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie zgodne z czeskim kodeksem pracy;
  • pierwszą umowę na pół roku;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • zorganizowanie podstawowych formalności administracyjno-prawnych;
  • ubezpieczenie, dostęp do świadczeń socjalnych, rodzinnych itp.;
  • wsparcie koordynatorów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • premię, np. za frekwencję;
  • pracę na 3 zmiany, po 8 godzin, przez 5 dni w tygodniu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • na początku odbędzie się płatne szkolenie przygotowujące do pracy, które będzie zakończone testem;
  • darmowy transport do/z pracy;
  • ciepły posiłek w ciągu dnia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz: http://bit.do/elektronika-pakowanie

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-czechy-montaz-i-pakowanie-elektroniki-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-mikulov-2020/

Nr ogł.: 455e3ae2f1a223e