PLN 4500-5500 mc

Od zaraz praca w Czechach bez języka na produkcji samochodów Škoda Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Wykształcenie kierunkowe
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 20:00

Na produkcji samochodów Škoda potrzebne od zaraz osoby do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Mladá Boleslav dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 4500 – 5500 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • montowanie samochodów;
  • praca fizyczna;
  • obsługiwanie maszyn;
  • praca jako operator lakierni.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wykształcenie podstawowe;
  • chęć przeprowadzki do Czech.

Oferujemy:

  • podstawowe wynagrodzenie wynosi 24 748;
  • po trzech miesiącach otrzymuje się dodatek grupowy w wysokości 1500;
  • popołudniowa zmiana płatana jest 10 CZK na godz., nocna – 30 CZK na godz, a nadgodziny płatne +25%, praca w takcie – 1000 na mc;
  • bonus na start w wysokości 12 000, a po 3 miesiącach 5 000, natomiast po 6 miesiącach 7 000;
  • premia Bożonarodzeniowa to 12 000, a kwietniowa 10 000 po przepracowaniu 6 miesięcy;
  • na rok 25 dni urlopu;
  • zniżki przy zakupie samochodu Škoda;
  • możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę po 12 miesiącach;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zmiany po 8 godzin lub tryb ciągły;
  • po okresie próbnym zwrot kosztów transportu do Czech.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysłać SMS o treści SKODA na numer telefonu: +420734183868

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-produkcji-samochodow-skoda-w-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 3885dd2d044595dc