£ od 7,93/h

Od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 lutego 2019 21:33

Ciekawa oferta pracy w Anglii w Londynie przy pakowaniu kosmetyków i perfum. Zatrudnienie możliwe od zaraz i bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie i dobrą umowę.

Stanowisko: pakowacz kosmetyków i perfum.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 7,83 GBP/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnego rodzaju obowiązków, które zostaną zlecone przez pracodawcę;
  • jest to praca przy pakowaniu kosmetyków oraz perfum na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • nie jest potrzebne doświadczenie;
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji;
  • zwracanie uwagi na szczegóły;
  • punktualność;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:30, a w tym jest przerwa poranna na herbatę i przerwa obiadowa;
  • bardzo rzadko możliwe są do zrobienia nadgodziny.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres: rosaline@cassia.uk.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-londyn-na-linii-produkcyjnej-przy-pakowaniu-kosmetykow-i-perfum-od-zaraz-bez-jezyka/

wyświetleń: 1542, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9185c589f5c7dbb0