£ 9,85 brutto/h

Od zaraz praca w Anglii dla par na produkcji kanapek bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2022 23:45

Dla dyspozycyjnych pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Anglii. Zatrudnienie w Londynie dla par bez znajomości języka angielskiego na produkcji kanapek. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji siedzącej przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie składanie kanapek – sandwichy i wrapów na podstawie instrukcji pracodawcy;
  • wykonywanie zadań z przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • posiadanie badań do celów sanitarnych;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej albo w gastronomii;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • test na Covid-19 w języku angielskim z negatywnym wynikiem nie starszym niż 48 godzin albo zaświadczenie o szczepieniu.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wypłatę na konto pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Sandwichy Londyn 07/22

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-przy-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-londyn/

Nr ogł.: 49462c73c44273e6