£ 10/h brutto

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą Leeds UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leeds
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 22 grudnia 2017 05:52

Proponujemy zatrudnienie dla chętnych bez znajomości języka na magazynie odzieżowym w Leeds. Oferta aktualnej pracy w Anglii od zaraz przy zbieraniu zamówień składanych drogą elektroniczną.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni odzieżowej

Miejsce pracy: Leeds, Anglia

Zarobki: 10 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek na magazynie
  • załadunek oraz rozładunek towarów
  • zbieranie zamówień zgodnie z listą

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie koszt 40 GBP tygodniowo
  • wdrożenie w zadania
  • pomoc w relokacji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

ogłoszenie wygasło

Nr ogł.: 2505a2d9cc90ab6d

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą Leeds UK”

  1. Szanowni Państwo,
    Przedstawiona oferta pracy wydaje mi się interesująca. Czy jest możliwość wyjazdu od zaraz na 4 tygodnie?
    Pozdrawiam.